OTEVŘENO KAŽDÝ DEN Pondělí – čtvrtek: 9.00 – 18.00 hod Pátek: 9.00 – 13.00 hod So-Ne: zavřeno

O nás

 REZONIMPEX s.r.o.

je přímým a výhradním dovozcem masivního nábytku a výrobků pro nábytkové kování a dveře.

SHOWROOM - Hartigova 2154/229, Praha 3


+420 739 525 925 / prodejna

 

OTEVŘENO KAŽDÝ DEN

Pondělí – čtvrtek:  9.00 – 18.00 hod

Pátek: 9.00 – 13.00 hod

 

Společnost REZONIMPEX s.r.o., byla založena v roce 2008.

"REZONIMPEX s.r.o.”, zahájila svou obchodní činnost v roce 2008 s malým sortimentem zboží. 

V průběhu let, poznamenaných neustálým růstem, se společnost specializuje na dovoz a distribuci masivního nábytku, materiálů pro výrobu nábytku, zámků, klik, kazet a dveřního příslušenství. 

Přímý kontakt s výrobci a vlastní dovoz nám umožňuje nabízet našim zákazníkům vynikající kvalitu za nejnižší možné ceny.

 

Společnost "REZONIMPEX s.r.o.", se specializuje na několik hlavních oblastí:

  1. Masivní jídelní nábytek
  2. Nábytkové kování – nábytkové úchytky, jezdce, hliníkové profily, posuvné dveřní systémy, spojovací prvky, nábytkové zámky a panty, šrouby do dřeva, nábytková kolečka a nohy, věšáky a další příslušenství.
  3. Materiály a příslušenství pro dveře - kliky, panty, zámky, kazety a ochrany, příslušenství

 

 

Jsme společnost s výhradním zastoupením v České republice pro nabídku luxusního nábytku z masivního dřeva - balkánského buku, který je běžný v některých regionech Balkánského poloostrova. Designový vzhled (průběžný buk) ve spojení s precizním technologickým postupem, zkušenostmi truhlářských mistrů a také kvalitními materiály, které při výrobě používáme, činí náš nábytek pevný, ergonomický, funkční a s osobitým vlastním vzorem.

Mezi námi nabízené produkty patří jídelní a obývací stoly, jídelní židle (vhodné do domácnosti i restaurací, hotelů a barů), barové židle, stoličky. Stoly jsou rozkládací a nerozkládací s deskami z masivního dřeva, dýhovanými deskami s přírodní bukovou dýhou, tvrzeným sklem i kombinované. Stolové desky mohou mít různé tvary – elipsa, kruh, rovnostranný nebo nepravidelný trojúhelník, obdélník, čtverec, komolá elipsa. Máme i další produkty jako jsou věšáky, komody, vitríny, křesla, série dětských stolků a židlí atd. Všechny produkty mají ochrannou známku /BORA /

Pracujeme s 8 barvami(dekory) dřeva . Židle jsou čalouněné z nabídky exclusivních potahových látek, dovezené z Holandska, Řecka, Německa, Španělska, Polska a Belgie. Může být také čalouněna umělou nebo přírodní kůží.